Yamazaki Mazak byla založena v roce 1919 a přispívá k rozvoji průmyslu obráběcích strojů jako vedoucí globální společnost. Yamazaki Mazak vyrábí nejen pokročilé obráběcí stroje, jako jsou multifunkční centra, CNC soustružnická centra, obráběcí centra a laserové stroje, ale také automatizační systémy s konceptem DONE-IN-ONE za účelem podpořit globální výrobu tím, že bude poskytovat výjimečnou produktivitu a všestrannost. Budeme pokračovat ve vývoji pokročilých obráběcích strojů pro pokrok ve výrobě, stejně jako společnost.

Adresa:                                                                   Telefon:                                               www:

Zděbradská 96                                                          +420 226 211 131                               www.mazakeu.cz

Jažlovice, 251 01  Říčany                                        Fax: + 420 226 211 138                       Email:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

sst

© 2015 SST

webdesign
COMPEA, s.r.o.