Šmeral Brno a.s. je firma s tradicí již od roku 1861 a v současné době má více než 500 zaměstnanců. Společnost disponuje vlastní vývojovou základnou a je nositelem certifikátu TÜV NORD EN ISO 9001 : 2008.

Základem jejího výrobního programu jsou pomocí robotů nebo transferů automatizované tvářecí soubory na klíč a jednotlivé tvářecí stroje pro zápustkové kování za tepla s úpravou parametrů dle konkrétních požadavků zákazníka. Šmeral Brno je přední světový dodavatel strojů pro příčné klínové válcování ocelí a hliníkových slitin.

Důležitým segmentem jsou generální opravy a modernizace jakýchkoli tvářecích strojů bez ohledu na jejich značku, typ či stáří. Zbývající výrobní kapacity společnosti jsou využívány pro strojírenskou a slévárenskou výrobu na základě individuálních požadavků zákazníků.

Převážná část produkce společnosti je exportována na rozvinuté trhy celého světa (SRN, Itálie, Velká Británie, Španělsko, Francie, Rakousko, Polsko, Maďarsko, Rusko, Turecko, USA, Japonsko, Jižní Korea, Thajsko, Malajsie, Čína, Argentina, Brazílie, Saúdská Arábie, Indie, Alžírsko, Egypt ad.).

 

Adresa:
Křenová 65c
Brno
65825

Telefon:
532 167 111
Fax:
543 255 143

WWW:
www.smeral.cz
E-mail:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

sst

© 2015 SST

webdesign
COMPEA, s.r.o.