Společnost TDZ Turn s.r.o. je přední český výrobce a dodavatel nových CNC vertikálních soustruhů - karuselů a těžkých CNC i klasických horizontálních soustruhů. TDZ Turn s.r.o. působí jak v České a Slovenské republice, tak v dalších evropských zemích. Na trhu je společnost od roku 2008. Svůj současný název má od roku 2011. Nabídka strojů společnosti je zákaznicky orientována a všechny speciální požadavky lze individuálně řešit se zkušenými techniky a pracovníky společnosti. Ke strojům je možné nabídnout širokou škálu příslušenství, nicméně už v základu jsou stroje plně vybavené, bez nutnosti dalších investic a vícenákladů. Při jednání s představiteli společnosti můžete očekávat otevřený a přátelský přístup.

 

Adresa:                                                        Telefon:                                                 WWW:
Táborská 4297/197                                  
+420 548 133 686                               www.tdz-turn.com

615 00  Brno- Židenice                                                                                 E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

sst

© 2015 SST

webdesign
COMPEA, s.r.o.